Meie uus aasta on alanud!

Esimesed töötajad jõudsid suvepuhkuselt tagasi juba juuli keskel, et seada valmis laste tulekuks rühmaruumid. Nii töötasid meil augusti esimestel nädalatel valverühmad, mujal käis aga hoogne kastidest asjade lahti pakkimine ja ruumide kujundamine.

18. augustil kogunes aga kogu Midrimaa naiskond oma uude, vastrenoveeritud lasteaia saali, et üheskoos 2023-2024 õppeaastat alustada. Meeleolukas oli kohtumine muinaslugude vestja Polina Tšerkassovaga – tähendusega lugusid ehtis eriliselt eksootiliste pillide kõla. Loovruumis kohtusid meie majanduspersonal ja uued õpetaja abid Kohila lasteaia tunnustatud maitsete edendaja ja tervise meeskonna juhi Mari Laasiga. Suures saalis aga alustasime oma 5 kohtumise sarja MTÜ Vaikuseminutid koolitaja Matti Orava meelerahu harjutustega. Peale lõunat jätkusid töised midrijutud töögruppides, et saada sisend aasta tegevuskavale. Imetlesime ka otse meie eripedagoog Maris Tee nõelasilmast tulnud nukukunstnik Resa Tiitsmaa loodud midriloomade kostüüme.

21. augustil avasime kõik 9 rühma. Lastel oli uudistamist omajagu. Hommikul ootasime aga lasteaia saali kõiki päris uusi lapsi koos vanematega. Mängisime laulumänge muusikaõpetaja eestvedamisel ja pärast töötajate tutvustamist ning direktori lühiinfot liikusid pered oma õpetajatega rühmadesse, kus lapsed mängida ning vanemad oma küsimustele vastused said.

ASTUME ÜHESKOOS RÕÕMUGA 2023-2024 ÕPPEAASTASSE!!!

 

HEA LUUNJA VALLA KOGUKOND!

Luunja Lasteaed Midrimaa ootab teid maja uudistama 1. septembril 2023. Kell 15.30 toimub pidulik avamine ja pärast on maja avatud kõikidele kella 17.45-ni.

Hoiame lasteaeda – liigume ruumides vahetusjalanõudes või sokkides. 

Kohtumiseni!