Midrimaa kolis!

Luunja Lasteaed Midrimaa alustas alates 30. augustist 2021 oma tegevust asenduspinnal Tartu linna ja Luuja valla piiril aadressil Pajula tee 2 vastvalminud lasteaiahoones, üks sõimerühm jääb toimetama Pargi majja (aadress Jõesadama 2). Lapsi ootasid avarad valgusküllased puhtad ruumid, uued põnevad mänguasjad ja loomulikult armsad rühmaõpetajad. 

Tagasi Midrimaa praegusesse majja tulevad lapsed siis, kui lasteaia maja on läbi teinud põhjaliku uuenduskuuri ning saanud lisaks uutele kütte- ja ventilatsiooniseadmetele juurde ka kolm rühmaruumi, uue saali ja värskendatud õueala. Midrimaa lasteaia aitab energiatõhusaks muuta Euroopa Liidu meetmest saadud 540 000 euro suurune toetusraha.

1. septembril kell 10 avame pidulikult koos Luunja valla esindajate, külaliste ja peredega Pajula tee 2 uue lasteaiahoone, täname uue maja valmimisel abiks olnud ettevõtteid ja inimesi.

2. septembril kell 16.30-17.30 ootavad Midrimaa Kavastu maja lapsed oma vanemaid ja kõiki huvilisi oma, Midrijänkude rühma torti sööma ja värske ilme saanud ruume uudistama. Ka seal on suve jooksul toimunud toredaid muutusi. Eks ikka kõik selleks, et meie lastel parem oleks!

Teadmiseks, et viiruse leviku vältimiseks tuleb ruumidesse sisenejatel kanda maski.