Mellistes sõpradel külas

Veebruaris käis Midrilindude rühm külas Melliste Lasteaial. Meil on juba väga kaua olnud sõbraks Täpikeste rühm. Ühel aastal tulevad nemad Luunjasse ja siis järgmisel aastal  läheme meie Mellistesse.

Kui lähed külla, võtad kaasa ka kingitusi. Kõige parem kui need on isetehtud. Meie tegime sõbrakaardid, väikese vimkaga,  ja lisaks võtsime kaasa ka vastilmunud Väärtusteraamatu.  Silmailuks lill ja terviseampsuks puuviljad.

Alustasime ühises sõpraderingis. Saime taas tuttavaks omavahel, mängisime mänge ja vahetasime kingitusi. Täpikesed olid juba sügisel hakanud meie peale mõtlema –  saime neilt kotikesed  kuivatatud õuntega, mis olid mõnusad ja magusad!

Koosolemine jätkus Täpikeste rühmas.  Pakuti maitsvaid muffineid, sai mängida. Õpetajad vahetasid omavahel kogemusi. Saime teada, et ka Täpikestel on projektõpe. Just lõppes teema sipelgate elust ja jõuti dinosauruste põnevasse maailma.  Tutvusime erinevate  õppemängudega, imetlesime kunstitöid, hästi  korraldatud prügisorteerimist,  mõnusalt keskusterohket rühma. Ja  oligi selleks aastaks külaskäigu aeg läbi.

Aitäh Täpikesed, Marju ja Helle meid lahkelt vastu võtmast. Oli ütlemata armas päev!

Rühmaõpetaja Tiina Pern