Midrilindudel käis külas NAPO

RK

  1. märtsil tuli Midrilindude rühma lastele  külla NAPO. Ta on töötervishoiu maskott, kes koos abilisega meenutab meile ohutut käitumist.

Alustati helkurvestidest – kinnitasime NAPO-le, et me ei lähe kunagi lasteaiast ilma vestideta jalutama ja helkurribad või helkurid on  meil küljes pimedal ajal alati.

Kiivrit kasutame me jalgrattasõidul kõik. NAPO  näitas, kui tähtis on kiiver kindlalt pähe panna. Vaid siis kiiver kaitseb meid.

Saime teada, millised näevad välja ohtlike ainetega pakendid ja kinnitasime, et meie kasutame sööke-jooki vaid tuntud pakendeist.

Väga jube oli see, kui NAPO komistas põrandal olevale juhtmele ja kukkus. Vaata alati  kuhu  astud. Ole tähelepanelik!

Lahkudes kinkis NAPO meile helkurid, raamatu „Töö kunstis” ja DVD, meie aga tänusõnadega  omajoonistatud pildid.  Ja ütlesime:”Tule jälle külla!”

Oli väga vihmane päev ja õueminekuga pidime veidi ootama. Hakkasime siis kingitust vaatama. Selgus, et meie arvuti seda ei näita. Internetist  oli ka filme NAPO tegemistest. Vaatasime filmi liiklusest.  Seal oli üks autojuht, kes kasutas sõidu ajal mobiiltelefoni ja muidugi juhtus avarii. Mõned lapsed teatasid seepeale, et ka nende vanemad kasutavad sõidu ajal  telefoni – nad on nii osavad. Ja  lõppeski filmivaatamine aruteluga – mobiili ei tohi kasutada siis kui juhid autot.

Rühmaõpetaja Tiina Pern