Ootame jõule!

Midrimaal algas jõulude ootamise aeg traditsioonilise advendihommikuga 29. novembril peamaja õuealal. Lasteaia ette kogunenud laste, vanemate ning õpetajatega kohtusid kaks päkapikku. Siis aga süttis valgus ühes lasteaia aknas, kõlama hakkas muusika ning aknale ilmus üks vari….. algas varjuteater. lapsed tundsid ära vanamemme, kes kepi najal kuuse juurde sammus, et seda ehtida. Siis aga juhtus äpardus ning kõik memme ehted kukkusid maha. ootamatult ilmus sinna üks väle lõbus päkapikk, kes memmele ehted ulatas ning jõulupuu saigi kaunistatud. aitäh, armas päkapikk!

Midrimaa lapsed meisterdavad ka sel jõulukuul üllatusi ning armsaid jõulukaarte Luunja valla memmedele-taatidele, et neid rõõmustada. Peredelt ootame lasteaia õuealal olevasse pisikesse mängumajja südamlikke soove ning salmikesi Luunja valla eakatele. Päkapikud toimetavad salmid kaartidele, sest oleme veel pisikesed ja suurte inimeste moodi kirjutada ei oska. Hoolime vanadest inimestest ja toome neile üheskoos jõulurõõmu.

Midrimaa jõulukuu on aga erinevaid sündmusi täis. Iga rühm valis endale vahva sihtkoha, kuhu lastega minna: mänguasjamuuseumi, põllumajandusmuuseumi, Tartu Loodusmajja, Saksa Ratsatallu, Uustalu jõulumaale või Torma talvekülla.

Imelist jõulude ootamise aega!