Tunnustus Roheline lipp 2024

Sel kevadel tunnustati meie lasteaeda rohelise mõtteviisi kandmise, jagamise ja lastes kujundamise eest keskkonnamärgisega “Roheline lipp” 2024. Oleme loodusteadlikku ja -hoidlikku mõtteviisi kandnud teadlikult viimased 10 aastat, Rohelise lipu omanikeks saime kolmandat korda. Loe: https://www.tartuloodusmaja.ee/rohelise-kooli-programm-rohelise-lipu-taotlemine/.

Tunnustussündmus toimus 04.06.24 sel korral Tallinnas Kultuurikatlas, kus siis  58 keskkonnahoidlikku kooli ja lasteaeda üle Eesti keskkonnamärgise “Roheline lipp” omanikeks. Meie lasteaeda esindasid Midrilindude õpetajad Annika Kallas ja Heili Kajaste.
KultuuriKatlas  juhtis päeva Sander Olo ning osales üle 180 inimese – õpetajaid ja kooliperede liikmeid, õpilasi ja meie koostööpartnereid. Õppeasutusi tervitas ka programmi patroon Kersti Kaljulaid. 
Päeva jätkus põnevaid ettekandeid Kliimaministeeriumi asekantsler Kristi Klaasilt, Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskuse tegevjuht ja psühholoog Kristi Raavalt ning Tallinna Ülikooli haridus- ja keskkonnapsühholoog Grete Arrolt. Lisaks tervitasid koole ja lasteaedu ka Haridus- ja Teadusministeerium, Tallinna Haridusamet ja koordinaator Tartu loodusmaja.
Mõnusad virgutuspausid oli kokku pannud Tartu Ülikooli liikumislabori programm Liikuma Kutsuv Kool. Lisaks andis omapoolsed tunnustused headele partneritele Taimne Teisipäev.